Шумада Вікторія Русланівна

Лікар-косметолог, косметолог-естетист та ін’єкціоніст
Лікар-косметолог, косметолог-естетист та ін’єкціоніст

З 2015 по 2021 рік навчалась у Львівському Національному медичному університеті імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа» на бюджетній формі навчання.

У 2021 році поступила на інтернатуру за спеціальністю «Променева діагностика» у Львівському обласному клінічному діагностичному центрі.

У 2023 році отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Радіологія» та пройшла спеціалізацію по ультразвуковій діагностиці.

Після завершення навчання у Львівському Національному медичному університеті імені Данила Галицького у 2021 році вивчала та удосконалювала навички в галузі Естетичної медицини. Пройшла навчання по медичній косметології на базі Міжнародної школи медичної косметології «MEDIOCRIS». Опанувала методики мезотерапії, біоревіталізації, контурної пластики губ, інєкціями ботулотоксину та плазмотерапії. Володіє масажними та апаратними методиками в естетиці обличчя та тіла. В кабінеті працює з апаратом Beauty Lux Hydro Line.

Вікторія Русланівна не зупиняється на досягнутому, вдосконалює свої вміння, знайомиться з новими космецевтичними брендами, апаратами та процедурами.

Допоможе Вам не лише покращити стан Вашої шкіри, а й почуватись впевненіше.