Зализюк Павло Андрійович

Масажист-реабілітолог
Масажист-реабілітолог, активний член Асоціації масажистів України

В 1995 році успішно пройшов навчання спортивного, лікувального, класичного сегментарного й точково-рефлекторного масажу в Багатогалузевому Об’єднанні «Фах».

У 2015 році передатестаційний цикл за спеціальністю «Масаж та реабілітація», отримав вищу кваліфікаційну категорію.

У 2016 році закінчив теоретичний і практичний курс навчання в тренінговому центрі «Профмед» за програмою «Класичний масаж» та отримав сертифікат.
В цьому ж році отримав сертифікат про завершення курсу навчання за напрямом «Медичний брат, догляд за хворими» у навчальному центрі «Гармонія».

У 2017 році в навчальному центрі МВК «Ляпко» оволодів знаннями та здобув практичні навички в рефлексотерапії за методом видатного українського професора, кандидата медичних наук, Ляпко М.Г. та отримав сертифікат.

Цього ж року завершив курс навчання та отримав диплом з напряму «Аромотерапія і натуропатія в косметології в компанії «Стікс-Україна».

В 2018 році оволодів навичками японського масажу «Шиа-Цу», техніками гуа-ша, медитативного розслаблення.

У 2020 року отримав сертифікат про успішне завершення курсу «Інструментальна мануальна терапія сполучної тканини, концепція роботи з фасціями за допомогою інструментів FASCIQ.

На початку 2022 року повторно пройшов курс з надання першої медичної допомоги.

Павло Андрійович є активним слухачем всіх засідань школи неонатологів, сертифікована по програмі первинної реанімації новонароджених.

Проходив тематичні курси по тактиці ведення пацієнтів з вродженими вадами серця та діагностики, профілактики вроджених вад розвитку.

Є активним членом Асоціації масажистів України.

Володіє англійською та українською мовами.

Завжди віддається на 100% своїм пацієнтам і готовий допомогти їм, а також охоче допоможе подолати труднощі виховання дітей першого року життя, врахує кожну деталь розвитку та захворювань саме Вашої дитини.

Завжди прагне осягнути щось нове і ніколи не зупиняється на досягненому. Охоче ділиться знаннями з колегами та студентами.

Комунікабельна, відкрита особистість і просто живе заради того, щоб полегшити страждання своїх пацієнтів і допомогти їм чим по швидше одужати.

Завжди лагідний, позитивний та рішуче налаштований лише на позитивну динаміку будь якого захворювання.